Hakkımızda

 


CNR Farma Tic. San. Ltd. Şti.

       Cnr Farma ecza deposu; ulusal ve uluslararası alanda kamu ve özel sağlık kuruluşlarına uygun fiyat,kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde tıbbi malzeme ve ilaç satış hizmeti vermektedir.
       Dinamik ve genç yapıya sahip olan şirketimizin hedefi;yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize;dünya standartlarında ve yüksek kalitede hizmet vermektir.
        Etkin rekabetçi hizmet anlayışı ile,hizmet götürdüğümüz bölge sayısını her geçen gün artırmaktayız.

 • Vizyonumuz

  Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşmayı esas alan bir anlayışla sektörde lider bir kuruluş olmayı kendimize vizyon edindik.

 • Zamanlama

  Bir projenin en önemli aşaması zamanlamadır şüphesiz. İkame edilemeyecek ve yerine koyulamayacak tek kaynakdır zaman. CNR Farma olarak bütün projelerimizde, zaman ile yarışmıyor, zamanı etkili kullanıyoruz.  

 • Misyonumuz

  İç ve Dış Pazarda insan sağlığını korumayı amaçlayan ve tedavi sağlayan uluslararası standartlardaki ürünleri pazara sunmak, sürekli ve dengeli bir şekilde büyümek. Müşterilerimizin sağlık sektöründeki beklentilerini karşılarken çevreye ve topluma saygı göstermek, talepleri karşılamak ve ulaştırmak. 

 • Ve Çevreye Saygılıyız.

  Projelerimizde kaçındığımız tek unsur, çevreye zarar vermek. Çevreye duyarlı projeler üretiyoruz...